Obrazy rodzinne czyli wspomnienia na ścianie

Obrazy rodzinne czyli wspomnienia na ścianie

Sezon świąteczny już się zbliża i chcemy w kilku zdaniach powiedzieć dlaczego uważamy że obrazy ścienne czy wydruki ze zdjęcia są najlepszym prezentem świątecznym.

Wchodząc do domu wypełnionego wpomnieniami nie tylko czujemy się mile widziani ale i możemy wspólnie przeżywać te chwile z domownikami. Jest to coś co łapie za serce i nie puszcza. Ilekroś jestem w takim domu przyglądam się obrazom na ścianach i dopytuję o historię jaka kryje odrobiną farby drukarskiej na ścianie.

Podarowanie bliskiemu takiego obrazu jest świetnym pomysłem, dla dziadków może to być dodatkowa chwila uśmiechu w każdy dzień. Dla rodziców będzie to przejawem waszej miłości. Jeśli chcecie podarować obraz znajomym czy dalszej rodzinie to najlepiej wybrać zdjęcie gdzie na obrazie będą osoby obdarowane. Gwarantuję że jeśli wybierzecie ciekawe zdjęcie prezent ten będzie zawsze na pierwszym planie nawet po 10 latach. Sam osobiście obdarowywuję znajomych takimi prezentami i wiem z własnego doświadczenia że zawsze są to miłe chwile. 

Taki prezent zapewne zawiśnie na ścianie i ile kroś osoby obdarowane będę przechodzić obok tego obrazu na ich twarzach na ułamek sekundy pojawi się uśmiech, który przypomnij im tą chwilę. Pielęgnujmy znajomości i chwile bo nic innego w życiu nie mamy są one największym skarbek jaki możemy kiedykolwiek mieć.

Obrazy czy fotografie na ścianach poza sentymentalnymi wartościami mają też dużą wartość estetyczną, sprawiają że mieszkania stają się cieplejsze i przytulne. Choć i to można podciągnąć pod uczucia bo jeśli czujemy się gdzieś dobrze to musi to wywoływać miłe uczucia na duszy.

 

Jeśli chcielibyście skorzystać z naszej pomocy przy tworzeniu swoich własnych kompozycji zapraszam do działu gdzie można samodzielnie dodać i zamówić druk obrazu ściennego z wami w roli głównej. Wystarczy kliknąć w ten LINK .

Naszym skromnym zdaniem absolutnym chitem są obrazy wykonane na płytach aluminowych które są pokryte specjalnym i unikalnym papierem czerpanym. Gwarantuję że taki prezent świąteczny wywoła efekt WOW. 

pozdrawiam