Obrazy na aluminiowych płytach DIBOND- wady i zalety

Obrazy na aluminiowych płytach DIBOND- wady i zalety

Jako że od jakiegoś czasu mamy w swojej ofercie takie właśnie obrazy postanowiłem napisać kilka słów na ten temat.

obraz_dibond_decol_pl

Na pierwszy rzut oka nie odróżnia się to niczym od plakatu w antyramie, ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Obrazy na dibond charakteryzują się niesamowitą dynamiką. Fakt że system montażu sprawia że obrazy są odsunięte od ściany o 1cm daje to niesamowitej gry świateł i cieni.
Materiały które wybraliśmy dla tego rodzaju obrazów naściennych są wprost fenomenalne. Już teraz mamy dostępny specjalny papier czerpany który charakteryzuje się dużą głębią, co sprawia że nie będziecie mieli żadnych zmartwień z odbiciami światła czy refleksami świetlnymi.
Kolejną zaletą jest fakt braku konieczności posiadania ram zewnętrznych które jak wiemy są bardzo drogie i powszechne. Obraz na płycie dibond ma pięknie dociętą krawędź która jest również elementym ozdobnym. Na koniec dodam tylko że jest to bardzo atrakcyjna alternatywa dla tak obrazów z galerii które są wykonywane w podobny sposób ale ich koszt jest kilkukrotnie wyższy.

Porównując to do antyram mogę powiedzieć kilka rzeczy, pierwszą i najważniejszą jest to że antyramy po roku dwóch mają tendencję odkształcania się co nie jest specjalnie efektowne. Zapewne wiedzieliście już obrazy w antyramach które się wybrzuszają. Jest to właśnie efekt o którym wspominałem.

Poniżej dwa zdjęcia na których widać obrazy położone na sobie i odległość jaką będą miały od ściany oraz zbliżenie na nasz specjalny materiał na którym je produkujemy. Gwarantuję że nikt inny nie posiada takiego w ofercie. piękne obrazy na dibond

obrazy na ścianę dibond

Wady jakie są wady? nie wiemy ale chętnie posłuchamy, jak do tej pory nie mieliśmy żadnych reklamacji a raczej maile i sygnały że jest to świetna forma prezentowania grafik na ścianach.

P.s. na wszystkie obrazy dajemy 10 lat gwarancji w sumie jesteśmy pewni że jeśli nie wydarzy się jakiś kataklizm to wytrzymają i 100 lat ale to było by już nieprzyzwoite.

Link do oferty gdzie znajdziecie bardzo dużo ciekawych propozycji grafik które idealnie nadają się na obrazy. http://decol.pl/obrazy/tematy/architektura.html