Naklejki meblowe czy warto?

Naklejki meblowe czy warto?

Chyba każdy z nas miał przynajmniej raz kontakt z naklejką. I nie wiem jak wy, ale moje doświadczenia są bardzo złe.
Ciągłe zgnioty brak możliwości korygowania no i te wstrętne bąble. To jest jakaś tragedia,nawet małe naklejki były wyzwaniem, sama świadomość że mam coś nakleić powodowała moją niechęć jako że staram się podchodzić do zadań w sposób odpowiedzialny i nie lubię fuszery.

szafki z naklejkami

Jakieś kilkanaście lat temu jak zacząłem się zajmować drukiem profesjonalnie poznałem klejenia nawet dużych naklejek na mokro.  Zasadniczo metoda ta polega na tym że powierzchnię którą na którą chcemy przykleić naklejkę po uprzednim przetarciu spryskamy wodą z delikatną domieszką płynu do mycia naczyń, dosłownie kilka kropelek wystarczy. Metoda dawała możliwość korekty swoich błędów ale z drugiej strony wymagała używania  rakli do wyciskania wody, a problem pęcherzy pod naklejką pozostawał.

Wniosek jest taki że do samodzielnego montażu w domu żadna z tych metod się nie nadaje jako że pierwsza próba dekorowania szafy naklejką prawdopodobnie  zakończy się porażką.

Jakiś czas temu udało się nam znaleść folię która rozwiązuje wszystkie problemy i samodzielne naklejanie jej na meble w domu jest w 100% możliwe. Nawet jeśli ktoś nie jest manualnie uzdolniony przy odrobinie samozaparcia poradzi sobie perfekcyjnie.
Nasza naklejka meblowa daje możliwość korekty i to wielokrotnej, nie trzeba używać wody czy narzędzi typu rakla,a bąble zwyczajnie nie powstają.
Wszytko to jest możliwie dzięki specjalnej powierzchni folii jak i ultra nowoczesnej strukturze kleju. Do montażu naszej naklejki meblowej będzie wam potrzebna:
szafa
delikatna szmatka
kawa i trochę czasu.

A wracając do tytułowego pytania czy warto?
Ostateczna decyzja należy do was ale myślę że tych kilka technicznych informacji pozwoliło rozwiać wasze uzasadnione wątpliwości co do montażu. Teraz pozostaje wam wybrać dowolny wzór z naszych katalogów i w konfiguratorze gdzie możecie podać wymiary swojej naklejki  wybieżcie  opcję naklejka meblowa.

W razie pytań prosimy o kontakt a wyślemy darmową próbkę.

Łukasz

nakleka meblowa na szafe

najkejki meblowe